Ons team

Graag stellen we u voor aan het team van Ackerweide, dat dagelijks met veel plezier en liefde klaar staat voor uw kind! De juffen en meesters over wie uw kind thuis met enthousiasme vertelt en aan wie ze hun verhalen kwijt kunnen tijdens de schooluren. De mensen met wie u op het schoolplein in contact komt en die het fijn vinden om u te ontmoeten. Samen halen wij het maximale uit de kinderen en doen we er alles aan om hen een plezierige schooltijd te bezorgen.

Directie

Nils Brobbel

directeur
E-mail: n.brobbel@octant.nl

Aanwezig: ma,di,do,vrij

Karen Vogels

adjunct-directeur

aanwezig: ma t/m do

Kwaliteitsondersteuner

Jozine den Heijer

kwaliteitsondersteuner groep 1-8

Leerkrachten

Anne-marie Overvliet

leerkracht groep 1-2 A
E-mail: a.overvliet@octant.nl

Aanwezig: ma, do, vrij

Susanne Veenis -Bom

leerkracht groep 1-2A
E-mail: s.bom@octant.nl

aanwezig: ma, di, wo

Maaike van Amsterdam- van den Berg

leerkracht groep 1-2B
E-mail: m.van.den.berg@octant.nl

Aanwezig: alle dagen

Anoosh Haidari

leerkracht 1-2C
E-mail: a.haidari@octant.nl

Aanwezig: alle dagen

Kim van Oort

leerkracht groep 1-2 D

Werkdagen: alle dagen

Saskia Kockelkoren

leerkracht groep 3A
E-mail: s.kockelkoren@octant.nl

Aanwezig: ma, di en vrij

Marja Grift

leerkracht groep 3A
E-mail: m.grift@octant.nl

Aanwezig: wo & do

Lindsay Keyenberg

leerkracht groep 3B
E-mail: l.keyenberg@octant.nl

Aanwezig: ma, di, vrij

Miriam Manshande

leerkracht groep 3B
E-mail: m.manshande@octant.nl

Aanwezig: woe, do, vrij

Diana Van Schaik

leerkracht groep 4A
E-mail: d.van.schaik@octant.nl

Aanwezig: ma & wo, t/m vr

Elly Exalto

leerkracht groep 4A
E-mail: e.exalto@octant.nl

Aanwezig: di

Hedwig Bueving

leerkracht groep 4B
E-mail: h.bueving@octant.nl

Aanwezig: ma,di,woe

Wendy Holtzapfel

leerkracht 4B
E-mail: w.holtzapfel@octant.nl

Aanwezig: woe t/m vrij

Marlies Los

leerkracht groep 5A
E-mail: m.los@octant.nl

Aanwezig: ma, di, vrij (om de week)

Sandra van der Hoek

Leerkracht groep 5A

Aanwezig: Wo, do en vr (om de week)

Femke Pronk

leerkracht groep 5/6

aanwezig: Alle dagen

Albert Hak

leerkracht groep 6B
E-mail: a.hak@octant.nl

aanwezig: alle dagen

Marianne van der Ende

leerkracht groep 7A

aanwezig: alle dagen

Marjan Schellingerhoudt

leerkracht groep 7B
E-mail: m.schellingerhoudt@octant.nl

Aanwezig: di,woe,do,

Karin van der Vlist

leerkracht groep 7B
E-mail: k.van.der.vlist@octant.nl

Aanwezig: ma, vr

Mark de Bode

leerkracht groep 8A
E-mail: m.de.bode@octant.nl

aanwezig: alle dagen

Petra Heiligers-Meems

leerkracht
E-mail: p.heiligers@octant.nl

Aanwezig: zwangerschapsverlof

Vakleerkrachten bewegingsonderwijs

Joanne van Dam

vakleerkracht bewegingsonderwijs
E-mail: j.van.dam@octant.nl

Aanwezig: ma, woe, vrij

Administratie

Annelies Feenstra

Managementassistente
E-mail: a.feenstra@octant.nl

Aanwezig: ma, di, do

Overige specialisaties

Petra Heiligers-Meems

specialist taal
E-mail: p.heiligers@octant.nl

Aanwezig: Ma, di en vr (om de week)

Diana Van Schaik

specialist OGO 1-4

aanwezig: ma, wo, do, vrij

Marlies Los

Specialist rekenen
E-mail: m.los@octant.nl

Aanwezig: Di, wo & do (om de week)

Karen Dalenberg

specialist OGO 5-8

aanwezig: ma, woe, do