Ons team

Graag stellen we u voor aan het team van Ackerweide, dat dagelijks met veel plezier en liefde klaar staat voor uw kind! De juffen en meesters over wie uw kind thuis met enthousiasme vertelt en aan wie ze hun verhalen kwijt kunnen tijdens de schooluren. De mensen met wie u op het schoolplein in contact komt en die het fijn vinden om u te ontmoeten. Samen halen wij het maximale uit de kinderen en doen we er alles aan om hen een plezierige schooltijd te bezorgen.

Directie

Ingrid Schumacher-van Selm

directeur
E-mail: i.schumacher@octant.nl

Aanwezig: alle dagen

Miranda van der Toorn

adjunct-directeur
E-mail: m.van.der.toorn@octant.nl

Aanwezig: di, woe, do

Interne begeleiding

Marianne de Wit

intern begeleider groepen 1 en 2
E-mail: m.de.wit@octant.nl

Aanwezig: woe (om de week) , do, vrij

Miranda van der Toorn

intern begeleider groepen 3 en 4
E-mail: m.van.der.toorn@octant.nl

aanwezig, di, woe, do

Mirjam Meijer

intern begeleider groepen 5 tot en met 8
E-mail: m.h.meijer@octant.nl

Aanwezig: ma , di, do

MT

Ingrid Schumacher

directeur
E-mail: i.schumacher@octant.nl

Aanwezig: alle dagen

Miranda van der Toorn

adjunct directeur en intern begeleider groepen 3 en 4
E-mail: m.van.der.toorn@octant.nl

Aanwezig: di, woe, do

Marianne de Wit

intern begeleider groepen 1 en 2

aanwezig: woe ( om de week) do, vrij

Mirjam Meijer

inter begeleider groepen 5 tot en met 8

aanwezig: ma, di, do

Petra Meems

onderbouwcoördinator
E-mail: p.meems@octant.nl

Aanwezig: alle dagen

Michel Harmans

bovenbouwcoördinator
E-mail: m.harmans@octant.nl

Aanwezig: alle dagen

Leerkrachten

Anne-Marie

leerkracht groep 1-2 A
E-mail: a.overvliet@octant.nl

Aanwezig: ma, di, woe

Joke Brouwer

leerkracht groep 1-2A
E-mail: j.brouwer@octant.nl

Aanwezig: do, vrij

Yvonne Madderom

leerkracht groep 1-2B
E-mail: y.madderom@octant.nl

Aanwezig: Alle dagen

Ingrid Weijgerste

leerkracht groep 1-2C
E-mail: i.weijgerste@octant.nl

Aanwezig: ma, di, woe ( om de week)

Willy Eijgenraam

leerkracht groep 1-2C
E-mail: w.eijgenraam@octant.nl

Aanwezig: wo (om de week) do, vrij

Susanne Bom

leerkracht instroomgroep
E-mail: s.bom@octant.nl

aanwezig ma, di, woe

Maaike van den Berg

leerkracht instroomgroep
E-mail: m.van.den.berg@octant.nl

aanwezig: do, vrij

Petra Meems

leerkracht groep 3A
E-mail: p.meems@octant.nl

Aanwezig: alle dagen

Lisenka Adam

leerkracht groep 4A
E-mail: l.adam@octant.nl

Aanwezig: alle dagen

Saskia Kockelkoren

leerkracht groep 4B
E-mail: s.kockelkoren@octant.nl

Aanwezig: ma, di, woe (om de week)

Marja Grift

leerkracht groep 4B
E-mail: m.grift@octant.nl

Aanwezig: woe (om de week) do, vrij

Brenda Kroon

leerkracht groep 5A
E-mail: b.kroon@octant.nl

Aanwezig: ma, di, wo (om de week)

Marlies Los

leerkracht groep 5A
E-mail: m.los@octant.nl

Aanwezig: woe( om de week) do, vrij

Ruud lems

leerkracht groep 5B
E-mail: r.lems@octant.nl

Aanwezig: alle dagen

Nanda van Kollenburg

leerkracht groep 6A
E-mail: n.van.kollenburg@octant.nl

Aanwezig: alle dagen

Astrid de Graaff

leerkracht groep 6B
E-mail: a.de.graaff@octant.nl

Aanwezig: ma di woe(om de week)

Wendy Holtzapfel

leerkracht groep 6B
E-mail: w.holtzapfel@octant.nl

Aanwezig: wo ( om de week) do, vrij

Lauri Jönsthövel

leerkracht groep7A
E-mail: j.jonsthovel@octant.nl

Aanwezig: ma, di, vrij

Ilse van den Munckhof

leerkracht groep 7A
E-mail: i.van.den.munckhof@octant.nl

Aanwezig: woe, do

Nathalie van der Heide

leerkracht groep 7B
E-mail: n.van.der.heide@octant.nl

Aanwezig: ma, vrij

Karen Dalenberg

leerkracht groep 7B
E-mail: k.dalenberg@octant.nl

Aanwezig: di, woe, do

Wiebe Haverkamp

leerkracht groep 8A
E-mail: w.haverkamp@octant.nl

Aanwezig: ma, di, woe, vrij

Marjan Schellingerhoudt

leerkracht groep 8A
E-mail: m.schellingerhoudt@octant.nl

Aanwezig: do

Eveline Vos

leerkracht groep 8B
E-mail: e.vos@octant.nl

Aanwezig: ma, do, vrij

Jozine den Heijer

leerkracht groep 8B
E-mail: j.den.heijer@octant.nl

Aanwezig: di, woe

Michel Harmans

leerkracht groep 7-8C
E-mail: m.harmans@octant.nl

Aanwezig: alle dagen

Vakleerkrachten bewegingsonderwijs

Joanne van Dam

vakleerkracht bewegingsonderwijs
E-mail: j.van.dam@octant.nl

Aanwezig: ma, woe, vrij

Leerlingondersteuning

Susanne Bom

leerlingondersteuning
E-mail: s.bom@octant.nl

Aanwezig: ma, di, woe

Willy Eijgenraam

leerlingondersteuning
E-mail: w.eijgenraam@octant.nl

Aanwezig: ma

Elly Exalto

leerlingondersteuning
E-mail: e.exalto@octant.nl

Aanwezig: di

Administratie

Annelies Feenstra

Managementassistente
E-mail: a.feenstra@octant.nl

Aanwezig: ma, di, do

Overige specialisaties

Nathalie van der Heide

Specialist Begaafdheid
E-mail: n.van.der.heide@octant.nl

Aanwezig: do

Michel Harmans

specialist rekenen
E-mail: m.harmans@octant.nl

Aanwezig: alle dagen

Petra Meems

specialist taal
E-mail: p.meems@octant.nl

Aanwezig: Alle dagen

Nanda van Kollenburg

specialist lezen

aanwezig: Alle dagen

Joke Brouwer

specialist OGO 1-4

aanwezig: do, vrij

Karen Dalenberg

specialist OGO 5-8

aanwezig: di, woe, do

Willy Eijgenraam

Schoolopleider / coach
E-mail: w.eijgenraam@octant.nl

Aanwezig: ma, di, woe (om de week) do, vrij