Ons team

Graag stellen we u voor aan het team van Ackerweide, dat dagelijks met veel plezier en liefde klaar staat voor uw kind! De juffen en meesters over wie uw kind thuis met enthousiasme vertelt en aan wie ze hun verhalen kwijt kunnen tijdens de schooluren. De mensen met wie u op het schoolplein in contact komt en die het fijn vinden om u te ontmoeten. Samen halen wij het maximale uit de kinderen en doen we er alles aan om hen een plezierige schooltijd te bezorgen.

Directie

Nils Brobbel

directeur
E-mail: n.brobbel@octant.nl

Aanwezig: ma,di,do,vrij

Anouk Veuger

interim directeur

aanwezig: ma t/m do

Kwaliteitsondersteuner

Barbara Doornekamp

kwaliteitsondersteuner groep 1-8

aanwezig: ma en do

Leerkrachten

Anne-marie Overvliet

leerkracht groep 1-2 A
E-mail: a.overvliet@octant.nl

Aanwezig: ma, do, vrij

Susanne Veenis -Bom

leerkracht groep 1-2A
E-mail: s.bom@octant.nl

aanwezig: ma, di, wo

Christina Geluk

leerkracht groep 1-2B

aanwezig: ma

Maaike van Amsterdam- van den Berg

leerkracht groep 1-2B
E-mail: m.van.den.berg@octant.nl

Aanwezig: di t/m vrij

Parvin Viergever

leerkracht groep 1-2C

aanwezig: ma

Anoosh Haidari

leerkracht 1-2C
E-mail: a.haidari@octant.nl

Aanwezig: di t/m vrij

Kim van Oort

leerkracht groep 1-2 D

Werkdagen: alle dagen

Saskia Kockelkoren

leerkracht groep 3A
E-mail: s.kockelkoren@octant.nl

Aanwezig: ma, di en vrij

Marja Grift

leerkracht groep 3A
E-mail: m.grift@octant.nl

Aanwezig: wo & do

Petra Heiligers-Meems

leerkracht groep 3B
E-mail: p.heiligers@octant.nl

Aanwezig: ma, di en vrij

Miriam Manshande

leerkracht groep 3B
E-mail: m.manshande@octant.nl

Aanwezig: woe, do, vrij

Diana Van Schaik

leerkracht groep 4A
E-mail: d.van.schaik@octant.nl

Aanwezig: ma & wo, t/m vr

Jennifer Kockelkoren

leerkracht groep 4A

aanwezig: di

Hedwig Bueving

leerkracht groep 4B
E-mail: h.bueving@octant.nl

Aanwezig: ma,di,woe

Wendy Holtzapfel

leerkracht 4B
E-mail: w.holtzapfel@octant.nl

Aanwezig: woe t/m vrij

Marlies Los

leerkracht groep 5A
E-mail: m.los@octant.nl

Aanwezig: ma, di, do, vrij (om de week)

Lindsay Keyenberg

leerkracht groep 5A

aanwezig: woe, do en vrij (om de week)

Karen Dalenberg

leerkracht groep 5/6
E-mail: k.dalenberg@octant.nl

aanwezig: ma t/m do

Annemiek Baars

leerkracht groep 5/6
E-mail: a.baars@octant.nl

aanwezig: woe t/m vrij

Albert Hak

leerkracht groep 6A
E-mail: a.hak@octant.nl

aanwezig: alle dagen

Lindsay Keyenberg

leerkracht groep 7A
E-mail: l.keyenberg@octant.nl

Aanwezig: ma, di en vrij (om de week)

Jozine den Heijer

leerkracht groep 7A
E-mail: j.den.heijer@octant.nl

aanwezig: woe, do, vrij (om de week)

Felicia Smulders

leerkracht groep 7B

aanwezig: ma, di, woe

Marjan Schellingerhoudt

leerkracht groep 7B
E-mail: m.schellingerhoudt@octant.nl

Aanwezig: di,woe,do,

Evelien van der Bijl

leerkracht groep 8
E-mail: e.van.der.bijl@octant.nl

aanwezig ma, di, woe

Mark de Bode

leerkracht groep 8A
E-mail: m.de.bode@octant.nl

aanwezig: alle dagen

Karin van der Vlist

leerkracht groep 7B

Vakleerkrachten bewegingsonderwijs

Joanne van Dam

vakleerkracht bewegingsonderwijs
E-mail: j.van.dam@octant.nl

Aanwezig: ma, woe, vrij

Leerlingondersteuning

Melike Kalkan-Uyuk

onderwijsassistent
E-mail: melike.kalkan@octant.nl

aanwezig ma,do,vrij

Administratie

Annelies Feenstra

Managementassistente
E-mail: a.feenstra@octant.nl

Aanwezig: ma, di, do

Overige specialisaties

Petra Heiligers-Meems

specialist taal
E-mail: p.heiligers@octant.nl

Aanwezig: Ma, di en vr (om de week)

Diana Van Schaik

specialist OGO 1-4

aanwezig: ma, wo, do, vrij

Marlies Los

Specialist rekenen
E-mail: m.los@octant.nl

Aanwezig: ma,di, do, vrij (om de week)

Karen Dalenberg

specialist OGO 5-8

aanwezig: ma, woe, do