Ons team

Graag stellen we u voor aan het team van Ackerweide, dat dagelijks met veel plezier en liefde klaar staat voor uw kind! De juffen en meesters over wie uw kind thuis met enthousiasme vertelt en aan wie ze hun verhalen kwijt kunnen tijdens de schooluren. De mensen met wie u op het schoolplein in contact komt en die het fijn vinden om u te ontmoeten. Samen halen wij het maximale uit de kinderen en doen we er alles aan om hen een plezierige schooltijd te bezorgen.

Directie

Kees van der Zweep

interim-directeur
E-mail: k.van.der.zweep@octant.nl

Aanwezig: alle dagen

Kwaliteitsondersteuner

Nathalie van der Heide

Kwaliteitsondersteuner 4 tot en met 8
E-mail: n.van.der.heide@octant.nl

Aanwezig: ma, woe tot vrij (tijdelijk afwezig)

Barbara Doornekamp

(waarnemend) kwaliteitsondersteuner groep 1-8

Leerkrachten

Anne-marie Overvliet

leerkracht groep 1-2 A
E-mail: a.overvliet@octant.nl

Aanwezig: ma, di en vr (Woensdag peutergym)

Willy Eijgenraam

leerkracht groep 1-2A & 4
E-mail: w.eijgenraam@octant.nl

Aanwezig: di t/m do

Maaike van den Berg

leerkracht groep 1-2B
E-mail: m.van.den.berg@octant.nl

Aanwezig: alle dagen

Anoosh Haidari

leerkracht 1-2C
E-mail: a.haidari@octant.nl

Aanwezig: alle dagen

Joke Brouwer

leerkracht groep 3A
E-mail: j.brouwer@octant.nl

Aanwezig: wo t/m vr

Petra Heiligers-Meems

leerkracht groep 3A
E-mail: p.heiligers@octant.nl

Aanwezig: ma, di en vr

Saskia Kockelkoren

leerkracht groep 3B
E-mail: s.kockelkoren@octant.nl

Aanwezig: ma, di en vrij

Marja Grift

leerkracht groep 3B
E-mail: m.grift@octant.nl

Aanwezig: wo & do

Diana Van Schaik

leerkracht groep 4A
E-mail: d.van.schaik@octant.nl

Aanwezig: ma & wo, t/m vr

Hedwig Bueving

leerkracht groep 4B
E-mail: h.bueving@octant.nl

Aanwezig: alle dagen

Miriam Manshande

leerkracht groep 5A
E-mail: m.manshande@octant.nl

Aanwezig: ma, di & vrij

Sandra van der Hoek

Leerkracht groep 5A

Aanwezig: Wo, do en vr (om de week)

Kim van Oort

leerkracht 5B

Werkdagen: alle dagen

Marlies Los

leerkracht groep 6A
E-mail: m.los@octant.nl

Aanwezig: ma, di, vrij (om de week)

Wendy Holtzapfel

leerkracht 6A
E-mail: w.holtzapfel@octant.nl

Aanwezig: wo, do, vrij (om de week)

Karen Vogels

leerkracht groep 6B
E-mail: k.vogels@octant.nl

Aanwezig: ma, t/m do

Albert Hak

leerkracht groep 6B
E-mail: a.hak@octant.nl

aanwezig: di t/m vr

Wiebe Haverkamp

leerkracht groep 7A
E-mail: w.haverkamp@octant.nl

Aanwezig: ma, di,

Marjan Schellingerhoudt

leerkracht groep 7A
E-mail: m.schellingerhoudt@octant.nl

Aanwezig: do, vr

Karin van der Vlist

leerkracht groep 7A
E-mail: k.van.der.vlist@octant.nl

Aanwezig: ma, vr

Mark de Bode

leerkracht groep 8A
E-mail: m.de.bode@octant.nl

aanwezig: alle dagen

Lindsay Keyenberg

leerkracht groep 8B
E-mail: l.keyenberg@octant.nl

Aanwezig: ma & do

Jozine den Heijer

leerkracht groep 8B
E-mail: j.den.heijer@octant.nl

Aanwezig: di, wo, vr

Ingrid Weijgerste

leerkracht
E-mail: i.weijgerste@octant.nl

Aanwezig: wo, do, vr

Susanne Veenis -Bom

leerkracht-ondersteuner
E-mail: s.bom@octant.nl

aanwezig: ma, di, wo

Vakleerkrachten bewegingsonderwijs

Joanne van Dam

vakleerkracht bewegingsonderwijs
E-mail: j.van.dam@octant.nl

Aanwezig: ma, woe, vrij

Leerlingondersteuning

Elly Exalto

leerkracht
E-mail: e.exalto@octant.nl

Aanwezig: di

Administratie

Annelies Feenstra

Managementassistente
E-mail: a.feenstra@octant.nl

Aanwezig: ma, di, do

Overige specialisaties

Nathalie van der Heide

Specialist Begaafdheid
E-mail: n.van.der.heide@octant.nl

Aanwezig: Ma, wo t/m vrij

Petra Heiligers-Meems

specialist taal
E-mail: p.heiligers@octant.nl

Aanwezig: Ma, di en vr (om de week)

Diana Van Schaik

specialist OGO 1-4

aanwezig: ma, wo, do, vrij

Marlies Los

Specialist rekenen
E-mail: m.los@octant.nl

Aanwezig: Di, wo & do (om de week)

Karen Dalenberg

specialist OGO 5-8

aanwezig: ma, woe, do