Ons team

Graag stellen we u voor aan het team van Ackerweide, dat dagelijks met veel plezier en liefde klaar staat voor uw kind! De juffen en meesters over wie uw kind thuis met enthousiasme vertelt en aan wie ze hun verhalen kwijt kunnen tijdens de schooluren. De mensen met wie u op het schoolplein in contact komt en die het fijn vinden om u te ontmoeten. Samen halen wij het maximale uit de kinderen en doen we er alles aan om hen een plezierige schooltijd te bezorgen.

Directie

Robin van Eekert

directeur
E-mail: r.van.eekert@octant.nl

Aanwezig: alle dagen

Kwaliteitsondersteuners

Marianne de Wit

Kwaliteitsondersteuner groepen 1,2,3
E-mail: m.de.wit@octant.nl

Aanwezig: woe (om de week) , do, vrij

Mirjam Meijer

Kwaliteitsondersteuner 4 tot en met 8
E-mail: m.h.meijer@octant.nl

Aanwezig: ma , di, do

Leerkrachten

Maaike van den Berg

leerkracht groep 1-2B

Aanwezig: ma t/m do

Anne-Marie Overvliet

leerkracht groep 1-2 A
E-mail: a.overvliet@octant.nl

Aanwezig: Ma, di, vrijdag om de week

Ingrid Weijgerste

leerkracht groep 1-2A
E-mail: i.weijgerste@octant.nl

Aanwezig: ma, di, woe ( om de week)

Willy Eijgenraam

leerkracht groep 1-2C
E-mail: w.eijgenraam@octant.nl

Aanwezig: ma, di, wo, do

Lisenka Adam

leerkracht groep 3A
E-mail: l.adam@octant.nl

Aanwezig: ma, di

Joke Brouwer

leerkracht groep 3B
E-mail: j.brouwer@octant.nl

Aanwezig: Di, woe, don

Saskia Kockelkoren

leerkracht groep 3B
E-mail: s.kockelkoren@octant.nl

Aanwezig: ma, di, woe

Marja Grift

leerkracht groep 3B
E-mail: m.grift@octant.nl

Aanwezig: do, vrij

Petra Heiligers-Meems

leerkracht groep 4A
E-mail: p.heiligers@octant.nl

Aanwezig: alle dagen

Diana Van Schaik

leerkracht groep 4A
E-mail: d.van.schaik@octant.nl

Aanwezig: ma, di, wo, vrij

Miriam Manshande

leerkracht groep 4A en 6B
E-mail: m.manshande@octant.nl

Aanwezig: wo, do, vrij

Ruud lems

leerkracht groep 5A
E-mail: r.lems@octant.nl

Aanwezig: alle dagen

Marlies Los

leerkracht groep 6A
E-mail: m.los@octant.nl

Aanwezig: di, wo, do (om de week)

Lauri Jönsthövel

leerkracht groep 6A
E-mail: j.jonsthovel@octant.nl

Aanwezig: ma, do, vrij

Astrid de Graaff

Ondersteuning
E-mail: a.de.graaff@octant.nl

Aanwezig: ma di woe(om de week)

Albert Hak

leerkracht groep 6B

aanwezig: maandag t/m donderdag

Karin van der Vlist

leerkracht groep 7A

Aanwezig: ma, do, vrij

Marjan Schellingerhoudt

leerkracht groep 7A
E-mail: m.schellingerhoudt@octant.nl

Aanwezig: di, woe

Wendy Holtzapfel

leerkracht groep 7B
E-mail: w.holtzapfel@octant.nl

Aanwezig: wo (om de week), do, vrij

Wiebe Haverkamp

leerkracht groep 7B
E-mail: w.haverkamp@octant.nl

Aanwezig: ma, di, woe

Eveline Vos

leerkracht groep 8A
E-mail: e.vos@octant.nl

Aanwezig: ma, do, vrij

Jozine den Heijer

leerkracht groep 8A
E-mail: j.den.heijer@octant.nl

Aanwezig: di, woe, do (om de week)

Karen Dalenberg

leerkracht groep 8B
E-mail: k.dalenberg@octant.nl

Aanwezig: di, woe, do

Nathalie van der Heide

leerkracht groep 8B
E-mail: n.van.der.heide@octant.nl

Aanwezig: ma en vrij

Vakleerkrachten bewegingsonderwijs

Joanne van Dam

vakleerkracht bewegingsonderwijs
E-mail: j.van.dam@octant.nl

Aanwezig: ma, woe, vrij

Leerlingondersteuning

Susanne Bom

leerlingondersteuning
E-mail: s.bom@octant.nl

Aanwezig: ma, di, woe

Elly Exalto

leerlingondersteuning
E-mail: e.exalto@octant.nl

Aanwezig: di

Administratie

Annelies Feenstra

Managementassistente
E-mail: a.feenstra@octant.nl

Aanwezig: ma, di, do

Overige specialisaties

Nathalie van der Heide

Specialist Begaafdheid
E-mail: n.van.der.heide@octant.nl

Aanwezig: di

Petra Meems

specialist taal
E-mail: p.meems@octant.nl

Aanwezig: Alle dagen

Joke Brouwer

specialist OGO 1-4

aanwezig: do, vrij

Karen Dalenberg

specialist OGO 5-8

aanwezig: di, woe, do

Lauri Jönsthövel

Schoolopleider

Aanwezig: do (om de week)