Ons team

Graag stellen we u voor aan het team van Ackerweide, dat dagelijks met veel plezier en liefde klaar staat voor uw kind! De juffen en meesters over wie uw kind thuis met enthousiasme vertelt en aan wie ze hun verhalen kwijt kunnen tijdens de schooluren. De mensen met wie u op het schoolplein in contact komt en die het fijn vinden om u te ontmoeten. Samen halen wij het maximale uit de kinderen en doen we er alles aan om hen een plezierige schooltijd te bezorgen.

Directie

Nils Brobbel

directeur
E-mail: n.brobbel@octant.nl

Aanwezig: ma,di,do,vrij

Karen Vogels

adjunct directeur

aanwezig: ma, di, do, vrij

Kwaliteitsondersteuner

Sonja Eringaard

kwaliteitsondersteuner groep 1-8
E-mail: s.eringaard@octant.nl

aanwezig: ma,di,do, vrij

Leerkrachten

Anne-marie Overvliet

leerkracht groep 1-2 A
E-mail: a.overvliet@octant.nl

Aanwezig: ma, do, vrij

Susanne Veenis -Bom

leerkracht groep 1-2A
E-mail: s.bom@octant.nl

aanwezig: ma, di, wo

Cynthia Wiegmann

leerkracht groep 1-2B
E-mail: c.wiemann@octant.nl

aanwezig: ma, di

Daisy Meijer

leerkracht groep 1-2B
E-mail: d.meijer@octant.nl

Aanwezig: di t/m vrij

Annette Verbeek

leerkracht groep 1-2 C
E-mail: a.verbeek@octant.nl

Werkdagen: ma, do, vrij

Parvin Viergever

leerkracht groep 1-2C
E-mail: p.viergever@octant.nl

aanwezig: di, woe

Saskia Kockelkoren

leerkracht groep 3A
E-mail: s.kockelkoren@octant.nl

Aanwezig: ma, di en woe

Petra Heiligers-Meems

leerkracht groep 3A
E-mail: p.heiligers@octant.nl

Aanwezig: ma, do,vrij

Anoosh Haidari

leerkracht 3B
E-mail: a.haidari@octant.nl

Aanwezig: alle dagen

Hedwig Bueving

leerkracht groep 4A
E-mail: h.bueving@octant.nl

Aanwezig: ma,di, do, vrij

Cynthia Wiegmann

leerkracht groep 4A
E-mail: c.wiegmann@octant.nl

aanwezig: woe

Diana Van Schaik

leerkracht groep 4B
E-mail: d.van.schaik@octant.nl

Aanwezig: alle dagen

Karin van der Vlist

leerkracht groep 4B
E-mail: k.van.der.vlist@octant.nl

aanwezig: di

Wendy Holtzapfel

leerkracht 5A
E-mail: w.holtzapfel@octant.nl

Aanwezig: ma t/m woe

Miriam Manshande

leerkracht groep 5A
E-mail: m.manshande@octant.nl

Aanwezig: woe, do, vrij

Evelien van der Bijl

leerkracht groep 5B
E-mail: e.van.der.bijl@octant.nl

aanwezig alle dagen

Jozine den Heijer

leerkracht groep 6A
E-mail: j.den.heijer@octant.nl

aanwezig: woe, do, vrij (om de week)

Marjan Schellingerhoudt

leerkracht groep 6A
E-mail: m.schellingerhoudt@octant.nl

Aanwezig: di,woe,do,

Albert Hak

leerkracht groep 6 /7
E-mail: a.hak@octant.nl

aanwezig: ma, woe, do, vrij

Jennifer Kockelkoren

leerkracht 6/7
E-mail: j.kockelkoren@octant.nl

aanwezig: di

Marlies Los

leerkracht groep 7A
E-mail: m.los@octant.nl

Aanwezig: ma, di, do, vrij (om de week)

Felicia Smulders

leerkracht groep 7A

aanwezig: ma, di, woe

Lindsay Keyenberg

leerkracht groep 8A

aanwezig: woe, do en vrij (om de week)

Jennifer Kockelkoren

leerkracht groep 8A
E-mail: j.kockelkoren@octant.nl

aanwezig: woe

Mark de Bode

leerkracht groep 8B
E-mail: m.de.bode@octant.nl

aanwezig: alle dagen

Jennifer Kockelkoren

leerkracht 8B
E-mail: j.kockelkoren@octant.nl

aanwezig: do

Vakleerkrachten bewegingsonderwijs

Joanne van Dam

vakleerkracht bewegingsonderwijs
E-mail: j.van.dam@octant.nl

Aanwezig: ma, woe, vrij

Leerlingondersteuning

Melike Kalkan-Uyuk

onderwijsassistent
E-mail: melike.kalkan@octant.nl

aanwezig ma,do,vrij

Administratie

Annelies Feenstra

Managementassistente
E-mail: a.feenstra@octant.nl

Aanwezig: ma, di, do

Overige specialisaties

Petra Heiligers-Meems

specialist taal
E-mail: p.heiligers@octant.nl

Aanwezig: Ma, di en vr (om de week)

Diana Van Schaik

specialist OGO 1-4

aanwezig: ma, wo, do, vrij

Marlies Los

Specialist rekenen
E-mail: m.los@octant.nl

Aanwezig: ma,di, do, vrij (om de week)

Karen Dalenberg

specialist OGO 5-8

aanwezig: ma, woe, do