Ons team

Graag stellen we u voor aan het team van Ackerweide, dat dagelijks met veel plezier en liefde klaar staat voor uw kind! De juffen en meesters over wie uw kind thuis met enthousiasme vertelt en aan wie ze hun verhalen kwijt kunnen tijdens de schooluren. De mensen met wie u op het schoolplein in contact komt en die het fijn vinden om u te ontmoeten. Samen halen wij het maximale uit de kinderen en doen we er alles aan om hen een plezierige schooltijd te bezorgen.

Directie

Robin van Eekert

directeur
E-mail: r.van.eekert@octant.nl

Aanwezig: alle dagen

Miranda van der Toorn

adjunct-directeur
E-mail: m.van.der.toorn@octant.nl

Aanwezig: di, woe, do

Kwaliteitsondersteuners

Marianne de Wit

Kwaliteitsondersteuner groepen 1,2,3
E-mail: m.de.wit@octant.nl

Aanwezig: woe (om de week) , do, vrij

Miranda van der Toorn

Kwaliteitsondersteuner groep 4
E-mail: m.van.der.toorn@octant.nl

aanwezig, di, woe, do

Mirjam Meijer

Kwaliteitsondersteuner 5 tot en met 8
E-mail: m.h.meijer@octant.nl

Aanwezig: ma , di, do

Leerkrachten

Anne-Marie

leerkracht groep 1-2 A
E-mail: a.overvliet@octant.nl

Aanwezig: ma, di, woe

Joke Brouwer

leerkracht groep 1-2A
E-mail: j.brouwer@octant.nl

Aanwezig: do, vrij

Yvonne Madderom

leerkracht groep 1-2B
E-mail: y.madderom@octant.nl

Aanwezig: Alle dagen

Ingrid Weijgerste

leerkracht groep 1-2C
E-mail: i.weijgerste@octant.nl

Aanwezig: ma, di, woe ( om de week)

Willy Eijgenraam

leerkracht groep 1-2C
E-mail: w.eijgenraam@octant.nl

Aanwezig: wo (om de week) do, vrij

Petra Meems

leerkracht groep 3A
E-mail: p.meems@octant.nl

Aanwezig: alle dagen

Saskia Kockelkoren

leerkracht groep 3B
E-mail: s.kockelkoren@octant.nl

Aanwezig: ma, di, woe

Marja Grift

leerkracht groep 3B
E-mail: m.grift@octant.nl

Aanwezig: do, vrij

Lisenka Adam

leerkracht groep 4A
E-mail: l.adam@octant.nl

Aanwezig: ( zwangerschapsverlof)

Miriam Manshande

leerkracht groep 4A
E-mail: m.manshande@octant.nl

Aanwezig: ma, di

Diana Van Schaik

leerkracht groep 4A
E-mail: d.van.schaik@octant.nl

Aanwezig: woe,do, vrij

Ruud lems

leerkracht groep 5A
E-mail: r.lems@octant.nl

Aanwezig: alle dagen

Nanda van Kollenburg

leerkracht groep 5B
E-mail: n.van.kollenburg@octant.nl

Aanwezig: alle dagen

Brenda Kroon

leerkracht groep 6A
E-mail: b.kroon@octant.nl

Aanwezig: ma, di, wo (om de week)

Marlies Los

leerkracht groep 6A
E-mail: m.los@octant.nl

Aanwezig: woe( om de week) do, vrij

Astrid de Graaff

leerkracht groep 6B
E-mail: a.de.graaff@octant.nl

Aanwezig: ma di woe(om de week)

Wendy Holtzapfel

leerkracht groep 6B
E-mail: w.holtzapfel@octant.nl

Aanwezig: wo ( om de week) do, vrij

Marjan Schellingerhoudt

leerkracht groep 7A
E-mail: m.schellingerhoudt@octant.nl

Aanwezig: ma,woe

Lauri Jönsthövel

leerkracht groep7A
E-mail: j.jonsthovel@octant.nl

Aanwezig: di,do, vrij

Wiebe Haverkamp

leerkracht groep 7B
E-mail: w.haverkamp@octant.nl

Aanwezig: ma, di, woe, vrij

Nathalie van der Heide

leerkracht groep 7B
E-mail: n.van.der.heide@octant.nl

Aanwezig: do

Eveline Vos

leerkracht groep 8A
E-mail: e.vos@octant.nl

Aanwezig: do

Jozine den Heijer

leerkracht groep 8A
E-mail: j.den.heijer@octant.nl

Aanwezig: di, woe

Karen Dalenberg

leerkracht groep 8B
E-mail: k.dalenberg@octant.nl

Aanwezig: di, woe, do,vrij

Diana Van Schaik

leerkracht groep 8B
E-mail: d.van.schaik@octant.nl

aanwezig: ma

Vakleerkrachten bewegingsonderwijs

Joanne van Dam

vakleerkracht bewegingsonderwijs
E-mail: j.van.dam@octant.nl

Aanwezig: ma, woe, vrij

Leerlingondersteuning

Susanne Bom

leerlingondersteuning
E-mail: s.bom@octant.nl

Aanwezig: ma, di, woe

Elly Exalto

leerlingondersteuning
E-mail: e.exalto@octant.nl

Aanwezig: di

Administratie

Annelies Feenstra

Managementassistente
E-mail: a.feenstra@octant.nl

Aanwezig: ma, di, do

Overige specialisaties

Nathalie van der Heide

Specialist Begaafdheid
E-mail: n.van.der.heide@octant.nl

Aanwezig: di

Petra Meems

specialist taal
E-mail: p.meems@octant.nl

Aanwezig: Alle dagen

Nanda van Kollenburg

specialist lezen

aanwezig: Alle dagen

Joke Brouwer

specialist OGO 1-4

aanwezig: do, vrij

Karen Dalenberg

specialist OGO 5-8

aanwezig: di, woe, do

Willy Eijgenraam

Schoolopleider / coach
E-mail: w.eijgenraam@octant.nl

Aanwezig: ma, di, woe (om de week) do, vrij